Týden 12. - 16.2.

Publikováno: 10.2.2024 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí 3. a 4. hodinu budeme péct ve školní kuchyni masopustní vdolky, takže učení jen na 1. a 2. hodinu.  V úterý si ve třídě uděláme masopust. Vyráběli jsme si masky ve škole, ale pokud by děti chtěly přijít ve své vlastní, klidně můžou. Učit se budeme také jen 1. a 2. hodinu. Zbytek týdne jako obvykle.

Prosím, zkontrolujte, zda mají děti malý sešit na ČJ a M. Máme v tom trochu zmatek, někdo má jen jeden, někdo má na matematiku linkovaný, někdo čtverečkovaný (to je asi chyba na mé straně...). Ráda bych sešity sjednotila, tzn.na ČJ linkovaný, ten mají snad všichni a na matematiku čtverečkovaný. Moc děkuji!

Učíme se recitovat básničku, kterou mají děti nalepenou v sešitě. Koncem února uspořádáme třídní kolo recitační soutěže.

Přeji pěkný týden!