Informace pro rodiče - projektový den ke 100. výročí ČSR

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Eva Machová

V pátek 26. 10. budeme mít projektový den ke 100. výročí založení našeho státu. Aby byl den pro děti co nejzajímavější a odnesly si z něho spoustu nových informací a zážitků, prosím vás o spolupráci. Den bude probíhat v dobových kostýmech. Pokud máte někdo možnost sehnat vašemu dítěti oblečení z dob minulých, prosím, ať v tomto oblečení přijde v pátek do školy. Pokud nic doma nemáte, nevadí, dítě přijde do školy v tričku jedné barvy trikolory (již jsme si řekli, kdo bude jakou barvu mít). Dále bych Vás ráda požádala, pokud máte doma nějaké materiály, školní pomůcky, staré sešity, učebnice nebo jakékoliv jiné věci z dřívější doby, prosím o půjčení a přinesení do školy. Pro děti bude určitě zajímavé, vidět věci, které se dříve ve škole (a nejen ve škole) používaly.

Velice Vám děkuji za pomoc a spolupráci. Věřím, že si děti tento den užijí.