Týdenní plán 7. 12. - 11. 12. 2020

Publikováno: 4.12.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala všem dětem za školní práci a rodičům za pomoc dětem. Kromě dvou žáků umí všichni vyjmenovaná slova po B, měla jsem z toho velkou radost. Triády jsme zatím uskutečnili se 13 Tančícími oblaky. Příští týden je možné domluvit si "Videotriádu" v pondělí 7.12. od 14 do 16 hodin a v úterý 8.12. od 16 do 17 hodin. Videotriáda trvá maximálně 10 minut. Napište mi prosím SMS zprávou nebo emailem 2 termíny, které by se vám hodili. Moc děkujeme panu Lorenzovi a Mírovo babičce za Mikulášskou nadílku pro všechny děti z naší třídy. Rozdali jsme si ji na Knihově a někteří ji hned snědli, někteří si snědli nadílku jen částečně a schovali si trošku domů. V podstatě nikdo neodolal, ani já ne. Také děkujeme paní Češkové za papíry pro děti. V příštím týdnu si zkusíme diktát s vyjmenovanými slovy po B, napíšeme testík na písemné odčítání s přechodem přes desítku - zatím dostanou známku jen ti, kdo umí na 1. Také budeme vzpomínat na adventní zvyky a vyrobíme si nějaké ozdoby na stromeček.

Týdenní plán 3. B

1. týden (7.12. - 11. 12. 2020)

ČESKÝ JAZYK

ČTENÍ