Distanční výuka 8. - .12.2.2021

Publikováno: 7.2.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala za pěkné výsledky v diktátech a také v matematice. Popis děje ve slohu ,,Co nás baví'' většina žáků zvládla výborně, jen někteří žáci těžko hledali slova a nevěděli, jak popsat děj na obrázku nebo dokázali vymyslet jen jednu větu. Minulý týden jsme dokončili 1.díl matematiky, ve středu budeme potřebovat růžovou přílohu s.5, kde je předloha pro indické násobení. Písanky nakonec ve 2.pololetí nebudou, budeme psát diktáty a prosím o krásné písmo a hezkou úpravu ve všech písemných projevech. Technická informace, ztratila jsem mobilní telefon, tak prozatím prosím komunikaci přes email. Děkuji. Diktát na tento týden:

Moje teta je cukrářka. Nejraději peče dorty z piškotového těstay. Nejprve otevře zápisník, kde má recepty. Pak iž pilně váží, krájí a míchá. Ráda si přitom zpívá nebo píská písničky. Když je hotovo, položí na dno krabice ozdobný papír a na něj nakupí lahůdky. Už teď se mi sbíhají sliny na ty dobrůtky.

Týdenní plán 3. B

1. - 12. 2. 2021