Týdenní plán 9. 9. - 13. 9. + různé info

Publikováno: 8.9.2024 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán.

Během prvních hodin čj a ma jsme zjistili, že jsme zapomněli probraná pravidla gramatiky z let předešlých a z matematiky někteří neumí stále násobilku. Je nutné, aby si to žáci co nejrychleji osvojili, abychom na to mohli navázat dalším učivem.

Prosím, všechny rodiče, aby se od letošního roku přihlašovali do školy online (je možné si stáhnout do mobilu aplikaci), budu Vám tam dávat různé informace. Přes web třídy by již měly jít pouze týdenní plány, příp. fotky - veškeré jiné informace půjdou přes školu online - již teď tam máte 2 zprávy a přečetla si je jen malá část z Vás.

Je tam k prostudování školní řád. V úterý 10. 9. od 16 hod. na společné třídní schůzce mi budete podepisovat papír, že jste se s ním seznámili.

Jsou tam informace o případné škole v přírodě, o kterých bych také potřebovala se s Vámi na třídní schůzce pobavit.

Dále jsou tam podrobné informace o úterním výletu odjezd 7:30 (sraz 7:25 před školou), návrat okolo 14. hod.