Týdenní plán 9.9. - 13.9.

Publikováno: 6.9.2024 Autor(ka): Zdena Boušková

Dobrý den,

posílám informace k příštímu týdnu.

V úterý 16:00 budeme mít třídní schůzku v 5.B třídě. V příloze posílám Školní řád. Koukněte na to, v úterý budu potřebovat vaše podpisy, že jste se s tím seznámili.

Do fotogalerie jsem přidala 2 alba - Běh Knihovem a Besedu s paní spisovatelkou.

Co se učení týče...

AJ: děti budou pracovat kromě pracovních sešitů i v elektronické formě. Každý pracovní sešit z angličtiny má svůj vlastní kód, který slouží k registraci do el. učebny. Registraci jsem už dětem dnes vytvořila já. V PS má každé dítě zapsané své uživatelské jméno (což je jejich mailová adresa) a heslo. Doporučuji heslo neměnit. Pokud by se přístupové údaje ztratily, nové již dítě mít nebude. Kód je jen jeden k pracovnímu sešitu. Pak byste museli koupit sešit nový, což u angličtiny není levná záležitost. Vevnitř pracovního sešitu (workbook) je nalepená instrukce, kde a jak se pak následně do učebny k procvičování přihlásit. Bohužel, já zatím své administrátorské přihlašovací údaje nemám a nevím, kdy přesně budu mít. Takže s tímto nástrojem budeme pracovat později. Příští týden nás čeká - Uč. str. 4, 5.

Mat: PS - opakování, str. 3 - 7

Vl: Opakování ČR - Uč. str. 3 - 7, PS. str. 4 - 7

Pří: Opakování 4. ročníku - Uč. str. 4 - 5

Poprosím, aby si děti přinesly již všechny pomůcky a potřeby, včetně sešitů.

Děkuji a přeji krásný víkend.

Z.