Týdenní plán 23.9. - 27.9.

Publikováno: 20.9.2024 Autor(ka): Zdena Boušková

Dobrý den,

bude toho víc, tak snad to uvedu dostatečně přehledně v bodech :-).

1. Dnes se uskutečnila akce pro 1. stupeň s názvem Ukázka sportů Zdice ve sportovním areálu. Viděli a zkusili jsme si 7 různých typů sportů. Pokusím se přes víkend přidat i nějaké fotky do fotogalerie. Na hale jsme obdrželi seznam nabízených sportů pro děti, včetně kontaktů, kde se děti mohou v případě zájmu přihlásit. Seznam přikládám tady do přílohy.

2. Další kroužky: Do mailu jsem dostala také nabídku některých jiných kroužků pro děti, které budou dostupné:

Dramatický kurz - informace jsou uvedeny přímo v letáčku, viz. příloha.

Keramika - info v příloze.

3. Dorazil rozpis cen za pracovní sešity. Celková částka je 737,- Kč. Rozpis cen za jednotlivé položky je uveden v příloze. Hradí se už přes školní pokladnu do konce října.

4. Ve třídě jsme se pořád nezbavili vší. Prosím, abyste dětem průběžně kontrolovali vlasy.

5. Učivo:

Mat: str. 10, str. 11/5, str. 12, str. 13

Vl: Kraje: Uč. str. 8, 9; PS. str. 7/10, 11, str. 8

Pří: Neživá příroda - minerály: Uč. str. 8, 9

Aj: Opakujeme tvary slovesa "být" (viz. nalepená tabulka v sešitech) - tvorba jednoduchých otázek a odpovědí + opakujeme nepravidelné tvary množného čísla (také tabulka v sešitech).

Uč. str. 6, 7 - New friends

Jinak, musím pochválit tvořivost a umělecké vyjádření dětí. Na výtvarce vytváří krásná, až umělecká díla. Teď jsme kreslili svoje jméno, každý málinko odlišným způsobem a myslím, že nám výsledek bude moc hezky zdobit třídu. Když budeme mít hotovo, některá díla nafotím a přidám do fotogalerie.

Mějte fajn víkend i celý příští týden.

Z.