Týdenní plán 16.9. - 20.9.

Publikováno: 13.9.2024 Autor(ka): Zdena Boušková

Vážení rodiče, milé děti,

v pátek 20.9. nás čeká ukázka sportů ve sportovním areálu města Zdice (fotbalové hřiště, sportovní hala). Ukázky sportů jsou rozplánované dle SPORTŮ po 20 minutách. Děti si mohou každý sport vyzkoušet. Při odchodu z areálu děti obdrží letáček s jednotlivými sporty a kontakty na vedoucí trenéry. Ten den se neučíme! Budeme mít jen batůžek, pití, svačinu (kdo má sváču ve škole, bude hromadně odhlášena), čip. Sejdeme se všichni již v 7:35 před školou, pak půjdeme na halu společně. (Od 8:15 máme první stanoviště na hale.) Akce by měla trvat do 11:15. Pak se společně vracíme ke škole. Končit budeme klasicky v 11:40.

Učivo:

Mat: str. 5 (kromě cv.1 - převody ještě musíme zopakovat zvlášť později), 8, 9, 11.

Vlastivěda: pořád opakujeme: Uč: str. 4-7. PS: str. 4-7.

Přírodověda: také ještě opakujeme - formou kvízu. Pak ještě uč. str. 2. kapitola - Člověk a příroda.

AJ:

- opakování: slovíčka z kapitoly Introduction + množné číslo, včetně nepravidelných tvarů;

- uč. str. 5

Přeji hezký víkend,