Aj_ sk. J. Palanové (20. - 24. 9.)

Publikováno: 20.9.2021 Autor(ka): Jitka Palanová

21. 9. začneme UNIT. 1 Classroom bugs str. 6. Tento týden se učíme školní potřeby a otázku: What's this? Odpovídáme např.: A black pencil nebo pokročilejší žáci: It's a pen. Dále příkazy: Point to...! Stand up! Sit down! Naučíme se další písničku na str 7.

Dú: slovní zásoba UNIT 1: Clasroom bugs postupně do pátku zapište do vocabulary:1. - 3. (Máte ve složce.) Procvičujte každý den slovní zásobu ústně i písemně. Opakujte si i číslovky a barvy.

22. 9. Udělějte si opravu diktátu číslovek. Máte ho v sešitě zezadu Vocabulary. Pokud se Vám podaří po procvičování napsat číslovky bez chyby, zapište si to do vyhodnocovacího archu do kolonky oprava. Prosím, podívejte se, jestli máte všechny PL vyplněné a učivo procvičené. Nechejte si nevyplněný PL: číslovky od 13-ti.

V pátek uděláme WB str. 6 a učebnici do str. 7.