Začátek školního roku

Publikováno: 31.8.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

zítra (ve středu) budeme ve škole pouze 1 hodinu a poté budou děti odcházet. Ráno bude stát naše paní asistentka před školou a bude posílat děti nahoru do třídy - tu máme stále na stejném místě, kde budu na ně čekat já. Otestujeme se (popř. si můžete otestovat děti v tělocvičně) a budeme si povídat, jak se měly o prázdninách.

Ve čtvrtek budeme ve škole již 4 hodiny a od čtvrtka bude fungovat i družina. Takže kdo potřebujete, tak nezapomeňte své dítě přihlásit (i ty, které chodily vloni- je potřeba vyplnit nová přihláška). Na čtvrtek ať si děti donesou penál a aktovku, do které dostanou pracovní sešity. Pročteme si školní řád a řekneme si pravidla chování. Na žákovských knížkách budou mít děti nalepený rozvrh, takže na pátek už budete moci připravit věci. Ve čtvrtek ať už si také donesou přezůvky a skříňky jim zůstávají stejné. Mohou si také donést věci na TV a VV.

V pátek už bychom měli mít podle rozvrhu, tzn. že bychom měli začít tělocvikem. Pokud nebudou padat trakaře, tak se asi půjdeme projít, protože se může stát, že ještě někdo nebude mít věci, ale při další hodině v úterý už bych ráda cvičila.

Přeji nám všem příjemný vstup do nového školního roku a těším se na viděnou :-)

Hošková Lucie