Týdenní plán 8. 11. - 12. 11. + pečení perníčků 9. 11. + možná dílna

Publikováno: 7.11.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán a domácí úkol z matematiky pro marody. Zítra ještě vložím nakopírované pracovní listy z Barevné češtiny. V pondělí nás čeká opět testování, bližší informace si můžete přečíst v odkaze:

Mám na Vás velkou prosbu. Protože se blíží vánoční trhy, se kterými se zatím počítá, vymyslely jsme, že bychom s dětmi pekly perníčky. Potřebovala bych asi 5 maminek, které by byly ochotné udělat v pondělí těsto na perníčky, které budeme péct v úterý ve školní kuchyňce. A také, kdo byste mohl zapůjčit váleček, vykrajovátka a např. silikonový vál. Kdo by mohl udělat těsto, tak Vám zašlu recept, pokud byste neměly nějaký svůj osvědčený. Prosím např. o sms nebo email, kdo by těsto vyrobil.

V to úterý by si děti donesly jen matematiku, psací potřeby a žlutou čítanku. Zbylé hodiny budeme v kuchyňce.

Dále asi pokud se nezmění covid situace, bychom udělali ve čtvrtek 18. 11. tvořivou dílnu. Prozatím je možno i s rodiči za předpokladu absolvování kompletního očkování, prodělání covidu v posledních 180 dnech a nebo platný test z odběrového místa - jsou potřeba platné certifikáty na jednu z těchto možností. Kdyby se cokoliv změnilo, dali bychom vědět.

Ještě jedna poznámka k testům z tohoto týdne – matematiky ještě musím doopravit, ale z prvouky i z českého jazyka vůbec radost nemám. O prvouce, kterou jsme psali v pátek a tudíž byla avizovaná několik dní dopředu v týdenním plánu nedopadla vůbec dobře a ani test z českého jazyka nedopadl vůbec dobře. Kdybychom používali známky byly by tyto: český jazyk 2x 1; 5x 2; 9x 3; 2x 4 a 1x 5. Prvouka: 3x 1; 3x 2; 8x 3;4x 4. Prosím Vás procvičujte s dětmi látku, kterou probíráme ve škole, i když nedostanou např. DÚ. Dětem nestačí, že to párkrát slyší ve škole, je potřeba si o probrané látce povídat a opakovat i doma. Děkuji za spolupráci.