Týdenní plán 6. 9. - 10. 9.

Publikováno: 3.9.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý večer, vkládám týdenní plán na příští týden - je v excelu nebo v pdf (ale tisknout nutně nemusíte).

Je to pro Vás informační, kdyby byl někdo nemocný. My je dětem vytiskneme a dáme, aby si mohly zaznamenávat, jak se jim dařilo.

Ve středu se na Vás těším na online třídní schůzce od 16 hodin.

V pondělí se už budeme učit podle rozvrhu - budou 2 hodiny čj, HV, M (do tašky jim prosím dejte PS ČJ, písanku, HV a Mat).

Kdo nevyplnil žákovskou knížku na str. 5, 6 a 32, tak poprosím přes víkend doplňte. Hlavně na str. 32 je potřeba zaškrtnout, zda máte či nemáte zájem o kroužek z AJ.

Prozatím je kroužek AJ plánovaný na středu od 13 do 13:45. Může se stát, že se bude muset přesunout na jiný den. Já se totiž ve středu tou dobou budu angažovat s paní uč. Mirkou Lodeovou ve školním pěveckém sboru, který bude také nabídnut jako kroužek. A uvidíme dle zájmu v ostatních druhých třídách, kdo bude kroužek AJ vést. Všechny kroužky budou probíhat od října do května.

Pokud budeme mít DÚ, budeme si to psát do úkolníčku, který dětem nějaký pořiďte.

Dále, kdo dnes neměl malé obaly na sešity, také poprosím na pondělí, ať si děti mohou sešity obalit.

Vypadá to, že také budu moci našim dětem nabídnout doučování z matematiky. Popřemýšlejte, kdo byste měl o to zájem, abych to pak mohla nahlásit vedení. Předběžně si myslím, že by to bylo asi v pondělí po obědě.

Ceny za pracovní sešity Vám řeknu, až se je dozvím.

Rozpočet za výtvarné pomůcky a malé sešity Vám řeknu ve středu na třídní schůzce (přibližně to vychází asi 160,- na žáka).

Na co jsem si nevzpomněla teď, tak si snad vzpomenu ve středu, nebo se ptejte, ráda odpovím, pokud odpověď budu znát :-) ale přiznávám, že ten začátek roku je vždy hektický a občas nevím, kde mi hlava stojí. Ale to zvládneme.