Týdenní plán 27. 5. - 31. 5.

Publikováno: 26.5.2024 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

V tomto týdnu nás čekají dvě akce mimo školu.

V úterý 28. 5. se budou žáci učit jen první dvě hodiny. Po velké přestávce vyrazíme na vlakové nádraží a pojedeme do Berouna na Plzeňku, kde shlédneme divadelní představení nacvičené SZUŠ Dr. Lidinské: Pravidla ulice. Obědy jsou na tento den odhlášené, je proto potřeba, aby si žáci vzali větší svačinu, příp. nějaké finance na možný nákup něčeho k jídlu v Berouně. Návrat je naplánovaný na 14:23 na vlak. nádraží.

Ve středu 29. 5. se koná ATLETICKÝ DEN - sejdeme se v půl osmé venku před školou (z družiny si žáky vyzvedneme). S sebou: svačinu, pití, pohodlnou sportovní obuv, sportovní oblečení, pokrývku hlavy, příp. pláštěnku. Je možné, že bude jako každý rok otevřený stánek s občerstvením. Plánovaný konec o půl jedné - poté přesun do školy na oběd.

Pokud budou žáci odcházet sami domů (vlakové nádraží, sportovní hala), ať mají napsaný lísteček s Vaším souhlasem.

Učivo:

Matematika - PS str. 36 - 39

Uč. 88 - 91

Český jazyk - procvičování shody podmětu s přísudkem, v pondělí DENÍK, čtení školní knihy

Přírodověda - ve čtvrtek test LOUKA, výpisky pole

O vlastivědu přijdeme - rozdáme v týdnu dětem výpisky z Jiříka z Poděbrad, Jagellonci