Týdenní plán 22. 11. - 26. 11. 2021

Publikováno: 21.11.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

nejprve bych se chtěla omluvit, že se mi do minulého plánu vloudila chybička. V prvouce jsme dělali strany 21 - 23 - dodělávali jsme tu rodinu (ty špatné stránky se mi zkopírovaly z matematiky).

Vkládám nový plán a domácí úkol z matematiky.

V tomto týdnu nás čeká výlet na Tetín a to v úterý 23. 11. odjezd bude okolo 8. hodiny od školy a návrat okolo půl jedné opět ke škole. S sebou mají mít děti svačinu, pití, přezůvky a ať si vezmou do batůžku penál. (Přezůvky si mohou vzít ráno ve škole a odhlásím jim na ten den svačinu).

Ve čtvrtek v rámci pracovních činností a výtvarné výchovy zkusíme vyrobit nějaké ty svícny.

3. 12. budeme mít čertovskou výuku (prosíme, aby děti přišly v kostýmech - kdo bude moci)

17. 12. máme objednanou vánoční prohlídku hradu Karlštejn. Budeme vybírat 150,-. Pojedeme vlakem tam i zpět. Přesnější údaje ještě napíšeme. Peníze ať děti nosí až od 1. 12. - děkuji.