Týdenní plán 21. 3. - 25. 3. + různé info

Publikováno: 20.3.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

Prosím všechny rodiče, aby nedávali dětem na plavání peníze, děti tam pak s nimi obchodují za různé věci. Ať jezdí jen s povinnými věcmi. Podepište nebo jakkoliv označte dětem sprchové gely. Sraz jako vždy v 7:40 před školou.

V úterý dám dětem papír se storno podmínkami ke škole v přírodě, prosím o přečtení, podepsání a vrácení co nejdříve zpět. Teprv poté mohu odeslat smlouvu zpět ubytovateli.

Ve středu děti vyplní na okopírovaný list opakovací stranu z prvouky, kterou jsme společně prošli v pátek. A také napíšeme opakovací testík z českého jazyka (i/y, párové souhlásky, druhy vět, velká písmena atd.).

Ve čtvrtek se zúčastníme školního maratonu ve čtení. Čte se ve vestibulu 2. stupně na mikrofon, mohou se chodit dívat jiné třídy, takže určitě nebudu nutit ty, kteří se na to necítí, aby četli. Číst budou jen ti, kteří budou chtít, zbytek nám předurčeného času budu číst já.

V pátek jdeme do školní knihovny číst skřítku Liberýnkovi. Tam se děti vystřídají ve čtení všichni, budeme tam zcela sami a bez mikrofonu.

Dále - 29. 3. jdeme na prohlídku městské knihovny.

- z 29. 3. na 30. 3. budeme spát ve škole - Noc s pohádkami. Bližší informace dáme příští týden.

- prosím o menší květináček s miskou a zeminou - budeme sít obilí a asi 3 vyfouklá vejce donést prosím na čtvrtek 31. 3.

- Vybíráme 250,- na výlet do Botanické zahrady, který bude 29. 4.