Týdenní plán 14. 3. - 18. 3. 2022

Publikováno: 12.3.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán.

V pondělí se opět sejdeme v 7:40 před školou a pojedeme na plavání.

V úterý se 3. hodinu na nás přijde podívat několik učitelů z cizích škol na čtenářskou lekci - žáci na tuto hodinu nic nepotřebují, vše dostanou.

Ve čtvrtek budeme mít přednášku od městské policie.

V úterý ať žáci donesou pouze úkol z matematiky. Úkoly z českého jazyka až v úterý 22. 3. Tyto úkoly se pravidelně nosí v úterý ke kontrole a jsou neustále stejní žáci, kteří to nenosí. Od tohoto nadcházejícího týdne začneme dětem psát do žákovské knížky poznámky za nedonesené úkoly v termínu. Do teď jsme byly benevolentní a snažily jsme se řešit domluvou.

Na tento týden plánovaně nedostanou nic velkého. Jen jako vždy dopsat písanku. Zkontrolujte s dětmi i předešlé stránky, kde třeba píši nějaké komentáře a nebo něco chybí. Dostanou je v úterý. Ke kontrole se písanky nosí pravidelně ve čtvrtek, pokud není nějaká změna v rozvrhu.

Děkuji za spolupráci