Týdenní plán 13. 9. - 17. 9.

Publikováno: 11.9.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám týdenní plán na příští týden. Zjistila jsem, že je potřeba částku 980,- donést v hotovosti. Jen Vás poprosím, klidně s tím vyčkejte, až se vrátím. Prozatím nebudu ještě tento týden (13. - 17. 9.), protože synova třída ve školce musí být v karanténě. Dále, kdo z Vás si rozmyslel, zda byste chtěli být za naši třídu ve sdružení rodičů, dejte mi prosím vědět, abych mohla kontakt předat paní učitelce, která má sdružení rodičů na starost. V plánu je napsáno, že mají mít děti ve čtvrtek stavebnici na pracovní činnosti a na pátek vlastní knihu s příběhem na čtenářskou dílnu. Paní učitelka Kobrsková jim zadala, že se mají naučit básničku o Mravenečkovi - nemusí se jí učit celou, když někdo zvládne např. 2 sloky, 3,.... , uvidíte, jak to dětem půjde.

Hezké dny Hošková