Pracovní listy z barevné češtiny, pečení perníčků, Třídní schůzky - triády!

Publikováno: 10.11.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám pracovní listy z barevné češtiny. Ti, kteří chodí do školy, je budou dělat ve škole a číslo 19 dostanou domů za úkol. Vkládám hlavně pro nemocné děti.

Dnes děti dostaly zadaný úkol z prvouky, mají ho zapsaný v notýskách a je do 16. 11. Vás, co jste doma, prosím o vyplnění rodokmenového stromu z prostředka v PS z prvouky. Zadání k úkolu je na str. 19 cv. 2 v PS. Prvotně vypište vlastní členy rodiny, popř. pokud se vám vejdou a máte i nevlastní členy rodiny a chcete je uvést, tak také samozřejmě můžete.

Moc děkuji maminkám, které nám připravily těsto na perníčky, které jsme za pomoci paní asistentky a jedné maminky upekli. 18. 11. bychom si je během celodenní dílny nazdobili. Budeme vyrábět i svícny na dřevěném podkladu a uvidíme, co ještě dalšího stihneme.

V příštích dvou týdnech 16.- 26.11. nás čekají třídní schůzky – triády. Pokud byste se chtěli se mnou setkat osobně ve škole, musíte splnit podmínky pro bezinfekčnost – mít očkování /14 dnů po poslední dávce/, prokázat se potvrzením o prodělání nemoci covid 19, nebo mít platný PCR test. Máte možnost také absolvovat triády online, tak jako v minulém školním roce.

Odkaz na online triádu:

Na email dětí jsem Vám odeslala tabulku s hodinami a dny, kdy se můžeme setkat na triádách. Je možno setkat se buď osobně, za těch daných podmínek nebo online. Připište mi v tabulce k Vašemu jménu OS nebo ON, abych věděla, zda Vás mám čekat ve škole, nebo na onlinu. Certifikát je potřeba vzít s sebou. Pokud nevíte přístup do emailu dětí, tak prosím kontaktujte pana učitele Bártu na emailu josef.barta@zszdice.cz.

Děkuji za spolupráci