Poslední info k letošnímu školnímu roku

Publikováno: 22.6.2024 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

jedeme do finále a toto jsou poslední informace tohoto školního roku. :o)

PROSÍM o omluvení hodin u některých žáků, kteří stále omluveno nemají a hrozí, že budou mít hodiny neomluvené!!!

V pondělí, ve středu a ve čtvrtek končíme v 11:40 hod. V úterý máme olympiádu a budeme končit kolem 12:35 hod - sportovní oblečení a obuv, pokrývka hlavy. V pátek se rozdává vysvědčení a konec letošního školního roku bude v 8:40 hod. Páteční oběd se vydává po 9:30.

V pondělí budeme vybírat učebnice. Prosím, pečlivě je zkontrolujte, vygumujte a potrhané stránky slepte (učebnice AJ, ČJ, čítanka, Ma, Př, Vl).

Také v pondělí vyklidíte skříňky a odevzdáte klíčky. Pokud ho někdo ztratil, připravte si 120,- Kč.

Ve středu budeme stěhovat věci z naší třídy do nové na druhém stupni. Kluci, namastěte si svaly, budete je potřebovat. ?

Ještě od vás budu vybírat:

50,- Kč/1 ks třídní foto – někteří máte objednáno více, doneste peníze dle počtu obj.

50,- Kč na obaly + nějaké peníze, pokud budou poškozené novější učebnice

V průběhu celého týdne si můžete nosit hry.

Přeji krásný zbytek víkendu a v pondělí se na vás budu těšit.