Plán na 20. a 21. 12. 2021

Publikováno: 19.12.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

zítra budeme v rámci českého jazyka psát do pisatelství o výletu na Karlštejn (kdo třeba nebyl a zítra bude, tak zkusí napsat o nějakém vašem rodinném výletu). Tudíž nic jiného nebudou zítra děti na český jazyk potřebovat. Ať si děti vezmou sebou matematiku, zkusíme udělat nějaká cvičení, která nejsou hotová. A pracovní sešit z hudební výchovy. V pondělí JE doučování z matematiky.

V úterý se učit nebudeme. Pokud by děti mohly donést malou ochutnávku vašeho cukroví, tak to uvítáme. Nejdřív si ještě budeme povídat o Vánocích, koukneme na pohádku a čtvrtou hodinu budeme mít besídku s předáváním dárečků. Děti si mezi sebou losovaly, kdo komu dá dáreček. Jinak pokud někdo nebude moc ze zdravotních důvodů v úterý být, tak se dárečky dořeší po novém roce.

Během prázdnin se pokusím dát na stránky fotky ze zatím proběhlých akcí.

Asi v úterý pak dám na stránky dobrovolné domácí úkoly na prázdniny.

V 1. týdnu po Vánocích budeme opakovat, nebudeme začínat nic nového.

A v 2. týdnu pak budeme psát opakovací testíky.