Karanténa do 15. 10. informace k online výuce + dopis z hygieny

Publikováno: 4.10.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

příkládám dopis z hygienické stanice, kde jsou informace ohledně testování a dodržování karantény. Děti už si plánovaly, jak se budou ve velkém navštěvovat a berou to spíše, jako že mají prázdniny. Snažili jsme se jim vysvětlit, že se musí při karanténě dodržovat jistá pravidla, tak to s nimi kdyžtak prosím ještě proberte.

Na stránkách školy je i formulář ke stažení ohledně ošetřovného - pro vašeho zaměstnavatele. Abyste ho nemuseli hledat, tak i ten Vám sem vkládám.

Těchto 14 dní se budeme s dětmi vídat online. Budou rozděleny do 2 skupin, přičemž na některé hodiny budeme rozděleni a na některé budeme společně.

Skupiny jsou:

Skupina č. 1: Martin, Nikolas, Tomáš, Vaneska, Marek J., Mareček K., Bára, Lenka, Klárka, Bety, Beky.

ODKAZ pro veškeré hodiny paní učitelky Hoškové (barva červená a fialová - hlavně skupina č. 1 a pro hodiny společné se skupinou č. 2): https://meet.google.com/snq-ekgy-hpk

Skupina č. 2 - paní uč. Kobrsková (ČJ a ČT, ČT s poroz.): Viki, Pavlínka, Ondra, Verunka, Adam, Filip, Sebík, Tobík, Anička, Matěj.

ODKAZ pro hodiny českého jazyka a čtení s paní učitelkou Kobrskovou (barva černá): https://meet.google.com/ydo-drjw-pne

Zítra začínáme s 1. skupinou hodinou čtení, kdo nemá doma čítanku, tak vkládám oskenované listy, můžete je dětem vytisknout, pokud máte možnost. Pokud byste je nemohli vytisknout, tak je dětem promítnu. Dál máme hodinu matematiky a po jedné hodině pauzy hodinu prvouky.

2. skupina má zítra se mnou 3. hodinu matematiku a 5. hodinu s paní učitelkou Kobrskovou čtení.

Prosím Vás, zkuste se dnes přihlásit na školní email, kdo by měl problém s přihlášením, tak se obraťte na pana učitele Bártu email: josef.barta@zszdice.cz.

Na online hodiny je lepší se připojovat právě přes školní email, aby nevznikaly problémy s připojením.

Jinak dostaly děti opět úkol z matematiky na celý týden - donesou ho až po karanténě, ale příští pondělí vložím na stránky nový, ať stále procvičují. Také platí, že mají dopsat str. 8 v písance (I)

Děkuji moc za spolupráci a doufám, že to nějak těch 14 dní zvládneme a hlavně ať jsou děti zdravé.