TÝDENNÍ PLÁN 17.6. - 21.6.

Publikováno: 18.6.2024 Autor(ka): Hana Mařincová

Milí rodiče, drazí žáci,

tak jsme oba výlety zvládli dobře, počasí nám přálo, autobusy a vláčky  nás v pořádku a včas dovezly tam, kam měly , žáci si vyzkoušeli, jak jsou na tom s jízdními schopnostmi a znalostmi  na kole a dozvěděli se zajímavé poznatky o kaply sv. Kříže na Karlštejně, kde se radovali z nakoupených suvenýrů a dobrého občerstvení.

Ve středu si napíšeme závěrečnou písemku z M, budeme dodělávat poslední cvi. v učeb. a PS ČJ a M, do ŽK si napíšeme, kolik peněz mají žáci přinést za dopravu a vstupné z výletů.

Ve čtvrtek si napíšeme závěrečnou písemku z ČJ, budeme dodělávat cvičení a také budeme kontrolovat učebnice k odevzdání, tedy aby tento den žáci měli všechny učebnice ve škole.

V pátek na první dvě vyuč.hodiny si můžou děti přinést různé stolní hry z domova a vzájemně si je zahrají.