TÝDENNÍ PLÁN 13.6. - 14.6.

Publikováno: 13.6.2024 Autor(ka): Hana Mařincová

Drazí rodiče, milí žáci,

ve čtvrtek bude ještě suplování, v pátek do školy dorazím, abysme si pověděli, jak bude probíhat dopoledne na dopravním hřišti v Berouně, co mít s sebou a co nás čeká v úterý. Závěrečné písemky si napíšeme ve středu 19.6. M, ve čtvrtek 20.6. ČJ, v M to bude výběr cvi. z početníku a PS, v ČJ využijeme poslední čtvrtletní písemku na konci PS, známky budou jen orientační , abychom věděli, jak na tom žáci jsou, hodnocení p.u. Kindlové měnit nebudu.

Učivo 13.6.

MG - učeb. str.94, PS str.42-43 cvi. podle učebnice, dle času ta ostatní   ČJ čtení s poroz. str.78-79

Aj - opakování

TŘÍDNÍ AKCE=

17.6. - dopravní hřiště - ráno sraz v 7:40 na šk.dvoře u břízy, odjezd autobusu je v 8:05(Zdice-náměstí), návrat do 13:30 dle rozvrhu, s sebou helmu na kolo, vhodné sportovní oblečení a obuv na kolo, pláštěnku, svačinu, pití, kapesné.

18.6. - výlet na Karlštejn- prohlídka kaple sv. Kříže - sraz na vlak.nádraží ve Zdicích bude v 7:20, odjezd je v 7.33, od školy se vyjde v 7:00, vlakem se vrátíme na nádraží ve 12:59, půjdeme rovnou na oběd, s sebou batůžek s pláštěnkou, svačinou, pitím, kapesným na občerstvení a suvenýry.

Peníze za oba výlety budeme vybírat od středy 19.6., až budeme vědět, kolik doprava a vstupné stály.