Týdenní plán 27. 5. - 31. 5.

Publikováno: 26.5.2024 Autor(ka): Michaela Hatinová

Vážení rodiče, milí Panteři,

v následujícím týdnu nás čekají tři akce mimo školu.

V úterý 28. 5. se budou děti učit dle rozvrhu první dvě hodiny. Po velké přestávce vyrazíme na vlakové nádraží a pojedeme do Berouna na Plzeňku, kde shlédneme muzikálové představení nacvičené SZUŠ Dr. Lidinské: Pravidla ulice. Obědy jsou na tento den odhlášené, je proto potřeba, aby si žáci vzali větší svačinu, příp. nějaké finance na možný nákup něčeho dobrého v Berouně. Návrat je naplánovaný na 14:23 na vlakové nádraží.

Ve středu 29. 5. - ATLETICKÝ DEN - sejdeme se v půl osmé venku před školou. S sebou: svačinu, pití, pohodlnou sportovní obuv, sportovní oblečení, pokrývku hlavy, příp. pláštěnku. Je možné, že bude jako každý rok otevřený stánek s občerstvením. Plánovaný konec o půl jedné - poté přesun do školy na oběd.

V pátek 31. 5. - DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ V BEROUNĚ - sraz v 7:25 hod. pod břízou. S sebou: cyklistickou helmu, svačinu, pití, sportovní oblečení, pláštěnka. Návrat kolem 13:00 hod. a přesun na oběd.

Pokud budou žáci odcházet sami domů (vlakové nádraží, sportovní hala), ať mají napsaný lísteček s Vaším souhlasem.

Učivo:

Matematika - slovní úlohy, geometrie

Český jazyk - procvičování všech gramatických jevů, autorské čtení.

Přírodověda - výpisky (louka, pole)

Vlastivěda - výpisky Jiřík z Poděbrad, Jagellonci

Uspěšný start do nového týdne. :o)

M.H.