Info poslední týden

Publikováno: 23.6.2024 Autor(ka): Michaela Hatinová

Ahoj Panteři,

jedeme do finále a toto jsou poslední informace tohoto školního roku. :o)

V pondělí, ve středu a ve čtvrtek končíme v 11:40 hod. V úterý máme olympiádu a budeme končit kolem 12:35 hod - sportovní oblečení a obuv, pokrývka hlavy. V pátek se rozdává vysvědčení a konec letošního školního roku bude v 8:40 hod.

V pondělí budeme stěhovat věci z naší třídy do nové na druhém stupni. Kluci, namastěte si svaly, budete je potřebovat. :o)

Ve středu vracíme učebnice. Prosím, pečlivě je zkontrolujte, vygumujte a potrhané stránky slepte. Nezapomeňte na čítanku a přírodovědu, ty jsme během školního roku nepoužívali, ale máte je doma. Také vyklidíte skříňky a odevzdáte klíčky. Pokud ho někdo ztratil, připravte si 120,- Kč.

Ve čtvrtek, pokud bude hezké počasí, půjdeme na koupaliště.

Ještě od vás budu vybírat:

50,- Kč na školní foto

50,- Kč na obaly + nějaké peníze, pokud budou poškozené učebnice

V průběhu celého týdne si můžete nosit hry a kdo bude chtít, může ještě vyrábět z Fimo hmoty. Jen je potřeba si koupit očka, která se dávají do budoucího šperku.

Přeji krásný zbytek víkendu a v pondělí se na vás budu těšit.

M. H.