Videokonference 1.A

Publikováno: 4.10.2021

Dobrý den Vážení rodiče a milé děti!

Doufám a přeji Vám, abyste prožili tyto podzimní dny ve zdraví a v co největší možné psychické pohodě.

Jelikož se nám situace ve třídě vyvinula do současných podob, chtěla bych Vás požádat o svědomité plnění 6. týdenního plánu. Prosím rozložte si látku tohoto týdne a každý den udělejte v sešitech kousek.

Ve středu 6.10. se budeme moci potkat on-line od 17:00 hod na třídní Videokonferenci s odkazem: meet.google.com/ccf-vyzc-num. Kdo se bude potřebovat poradit s úkoly, chtít se vidět s kamarády, popovídat si a pozdravit se, budu se na Vás moc těšit! Prosím použijte pro přihlášení školní e-mailové adresy, které jsme na začátku roku zakládali a ověřovali. Pošlu na ně pozvánky na Videokonferenci, kdo by se chtěl přihlásit přes kalendář. Další možnost je otevření Meetu a vložení odkazu třídní Videokonference do "Zadejte kód". Odkaz je časově otevřený a měl by být přístupný již nyní, kdo by se chtěl zkusmo přihlásit.

Prosím sledujte nadále webové stránky třídy.

Moc Vás pozdravuji a těším se ve středu na naši první třídní Videokonferenci!

Michaela Steigerová