41. týden 13. 6. - 17. 6. 2022 + výlet Karlštejn Zoopark

Publikováno: 12.6.2022

Dobrý den,

v následujícím týdnu nás čeká:

• 15.6., středa, výlet na Karlštejn do Zooparku - sraz ve 7:55 hod. ve škole. Prosím, poučte i Vy své děti, jak se mají v blízkosti zvířat chovat a především na ně z bezpečnostních důvodů nesahat. Též tak aby se na vlakovém nástupišti řídily našimi pokyny a opět dodržovaly bezpečnost. S sebou do batůžku zabalte dostatek pití, svačinu, pokrývku hlavy, čip na oběd, kapesník, třeba i opalovací krém. V areálu Zooparku jsou i vodní rozstřikovače pro osvěžení. V časovém harmonogramu máme i zastávku na zmrzlinu, prosím, aby děti měly u sebe peníze na její pořízení. Po návratu do školy půjdou děti s objednaným obědem do jídelny a poté domů či do družiny. Svačiny byly hromadně odhlášeny.
  • 16.6, čtvrtek, pasování na čtenáře - sraz ve 7:50 hod. ve škole. Pasování se uskuteční v městské knihovně Zdice.

Přeji hezký zbytek víkendu a těším se další zážitky s našimi Vlčaty :-)

S pozdravem,

Michaela Steigerová