Týdenní plán 6. - 10. 5. 2024

Publikováno: 3.5.2024 Autor(ka): Jitka Palanová

Děti dostaly text na výrazové čtení Kamil neumé lítat., které proběhne poslední týden v červnu. Prosím, trénujte pravidelně plynulost, hlasitost a intonaci. Děti si text nosí každý den do školy.

Z matematiky dostaly na procvičování složku pro náscik sčítání a odčítání, někteří násobení. Když výsledky otočí, mohou si je sami zkontrolovat. Je možné měřit čas a počet příkladů. Např.: 5 min/ 10 příkladů. Měly by počítat každý den aspoň 10 min..

14. 5. jedeme do Plaz do ZOO s minigolfem. Odjezd v 7: 45 h, návrat do 13:00 h. Děti se po příjezdu naobědvají a půjdou do družiny. Svačiny jsou odhlášené. BUS a vstupné bude hrazeno z peněz z vánočních trhů.

Slabikář str. 58 - 60

Otíkova čítanka str. 4

PS  OČ str. 2

Písanka díl III. 3 - 8

nacvičujeme diktát, opis a přepis slov a vět

připravujeme se na výrazové čtení (Kamil neumí lítat)

učíme se sebekontrole

Matematika str. 46 - 48

nacvičujeme pavučiny

počítáme do 20-ti (složka)

pracujeme s penězi

děláme záznam v mat. prostředí AUTOBUS

Prvouka 71 - 72

zatím přeskakujeme téma LÉTO na téma DOMOV

učíme se základní pojmy - domov, stát, město a jeho popis, kraj, vlajka,

Chování ohleduplné chování Dáváme velký pozor, abychom i při hře byli ohleduplní.