Týdenní plán 13. 5. - 17. 5.

Publikováno: 11.5.2024 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám nový týdenní plán.

Ve středu si napíšem něco krátkého z PARKU.

Info k následujícím akcím:

příští týden a ten následující nás čekají projektové dny. 

 

  1. 5. - Po stopách Karla IV. (Praha) - sraz v 7:25 hod. pod břízou, návrat ve 14:59 hod. na nádraží. S sebou: svačinu, pití, pláštěnku nebo deštník, desky s klipem, nebo nějaké desky pod PL, něco na psaní, kapesné. Děti si odhlasovaly také návštěvu “mekáčíku”. :o) Kdo půjde z nádraží domů, BUDE mít lísteček. 

 

  1. 5. - Jsem malíř - POZOR - fotíme se, proto si děti přinesou na projektový den staré oblečení v tašce a pak se převléknou, aby si oblečení na focení neumazaly. Potřeby na projekt: starou kartu, houbu, kulík, vatové tyčinky, větší hadr na utírání štětců. Děti si mají za úkol najít malbu, kterou by si chtěly vyzkoušet. Na youtube je mnoho inspirace, mohou se podívat. Budeme využívat nevšední techniky. Kdo chce vybranou malbu vytisknout, pošlete mi to, prosím.

 

  1. 5. Zoo Praha - Cestujeme za primáty - sraz v 7:25 hod. pod břízou, návrat v 18:00 hod. ke škole (jedeme autobusem). S sebou: velkou svačinu, pití (bude možnost doplnění), pokrývku hlavy, pláštěnku nebo deštník, desky s klipem nebo nějaké desky pod PL, něco na psaní, kapesné. 

Přiložené soubory ke stažení