Publikováno: 2.9.2024 Autor(ka): Jana Holečková

Organizace ŠD 3.9.2024

Vážení rodiče,

Ráda bych vás touto cestou přivítala v novém školním roce.  Pro některé z vás budu novou paní vychovatelkou a těším se na společnou spolupráci s vámi i s vašimi dětmi.

Ráda bych vás také informovala o organizaci prvního dne ve školní družině. Všichni mají uveden nástup do družiny dne 3.9.2024. Pokud by ale došlo ke změně a vaše dítě by tento den do družiny nenastoupilo, prosím vás abyste tuto změnu napsali na papírek, který dítě ráno předá paní učitelce.

Je důležité aby bylo zřejmé, kdo odchází s paní učitelkou po vyučování na oběd a kdo jde do ŠD. ( Napiště prosím, zda-li dítě odchází samostatně - nutný podpis odpovědnosti na přihlášce do ŠD nebo s doprovodem ). Vzhledem k tomu, že děti ještě nemají družinové notýsky, toto bude zatím nejlepší způsob komunikace.

Družinové notýsky dětem rozdám zítra. Prosím vás o vyplńění údajů v notýsku. Strana 2 - Kontakty, kroužky vyplníte později. Strana 8 - Podpis souhlas se ŠVP školní družiny. Strana 9 - Vyplnit tabulku, kdo může vyzvedávat dítě z družiny a časy odchodů. Časy odchodů nejsou závazné ( když dítě neodchází samostně ), důležité je pouze Sám nebo doprovod.  Veškeré změny v odchodech piště do notýsku.

Klíče od skříňky: Kdo ještě nemá klíček, vyzvedněte si na recepci školy ( 2. stupeň - nová budova ) - nutný podpis zákonného zástupce.

Veškeré důležité informace ohledně ŠD budu dávat na stránku třídy, posílat touto cestou, lepit do notýsku.

Děkuji Vám za spolupráci a v případě jakýchkoliv dotazů jsem vám k dispozici.

S přáním úspěšného školního roku,

Bc. Jana Holečková, DiS. vychovatelka školní družiny.